Our Blog

Our Blog

Bu benim hayalim Leeds gibi bir kulüpte bunu böylece İngiltere’de oynamak ve hiç oldu gerçekten heyecan verici.”

! Без рубрики No comments

                          1             Ben Grot AM! Elland Road Chris Wood yerine 19 yaşındaki erkek mi?   Leeds United Hollanda tarafı NEC Nijmegen 19 yaşındaki forvet Jay-Roy Grot imzalanmasını doğruladı. Ayrıca bir kanat oyuncusu olarak çalışabilir 6 ft 4in solisti, açıklanmayan bir ücret karşılığında Elland Road dört yıllık sözleşme kaleme sahiptir. Grot 2015 yılında NEC yaptı ve 30 Eredivisie görünüşe yapmak için gitti. Yan Hollandalı futbol ikinci sınıfında indirileceği gibi genç 24 oyunları geçen sezon altı gol geçirildi. O yaz transfer penceresinin Leeds’lerin 13. imzalama olur ve Burnley üst forvet Chris Wood ayrılması sonrasında Şampiyonası tarafında ulaşır.

merkezi ileriye İl Ground Nottingham Forest yüz Cumartesi günkü Şampiyonası gezisi yaptığı ilk yapabiliriz. hamleden konuşan Hollanda Altında-17’nin ve uluslararası 19s Altında söyledi: “Çok mutluyum, bu kadar büyük bir kulüp olduğunu ve bu benim kariyerimde büyük bir adım, ben Leeds United için imzalanan memnunum. “Bu benim hayalim Leeds gibi bir kulüpte bunu böylece İngiltere’de oynamak ve hiç oldu gerçekten heyecan verici.”                                    1             Ivan Klasnic    Bolton Wanderers bonservis ödemeden Hırvat golcü Ivan Klasnic imzalanmasını tamamladık.

 30 yaşındaki geçen hafta iptal Fransız kulüp Nantes ile yaptığı sözleşme yaptıktan sonra Reebok Stadı’nda iki yıllık anlaşma kaleme sahiptir.  Klasniç, Hırvatistan tarafından 38 kez kapatılmış, 12 başlar sekiz gol, Reebok Stadium geçen sezon başarılı bir kredi büyü memnun.https://www.1xbetpt.com/tr/  O Martin Petrov, Robbie Blake ve Marcos Alonso izinden, yaz Owen Coyle dördüncü imza haline gelir.  Her şeyin yapıldığını anda burada olmak gerçekten memnunum,” Klasniç kulübün internet sitesinden yaptığı.  Yöneticiye konuştu – o benimle çalışmak istiyor ve onunla çalışmak için O Bolton geri gelmek için kolay bir karardı istiyorum..         

About admin

Add your comment